Zasady rekrutacji w Szkole Promyk

Chcą Państwo odwiedzić szkołę lub zapytać o wolne miejsca?
Wystarczy wypełnić krótki formularz, a my odpowiemy w ciągu 24h.
Zgłaszam się

 
Zasady rekrutacji

 1. Chętnie gościmy rodziców zainteresowanych naszą szkołą. Zapraszamy w dni powszednie od 9.00 do 17.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt. Osobą, z którą się Państwo spotkają będzie dyrektor szkoły. 

 2. Dbamy o wysoką jakość nauczania i chcemy dobrze poznać każde dziecko, która stanie się częścią naszej społeczności. Dla kandydatów do klas przygotowaliśmy rozmowy rekrutacyjne i egzaminy. 

 3. Organizujemy dni otwarte dla kandydatów do szkoły. Informujemy o tym na naszym  profilu na Facebooku i w dziale aktualności na stronie www. Najbliższy dzień otwarty odbędzie się w grudniu 2023 r.

 4. W czasie dni otwartych proponujemy udział w zajęciach prowadzonych przez kadrę pedagogiczną Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom z Oddziałami Dwujęzycznymi im. I.J. Paderewskiego w Szczecinie.


Zasady rekrutacji dla uczniów klasy 1 i oddziału „0”

 1. Aby zgłosić dziecko do Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom wystarczy wypełnić i przesłać formularz zgłoszenia dostępny na stronie internetowej. 

 2. Liczba miejsc w szkole jest ograniczona. O kolejności przyjęć decyduje lista zgłoszeń prowadzona przez dyrektora szkoły.

 3. Pierwszeństwo przyjęcia do oddziału  „0” przysługuje: absolwentom i ich rodzeństwu uczęszczającym do Przedszkoli Promyk.

 4. Pierwszeństwo przyjęcia do klasy 1 przysługuje: absolwentom i ich rodzeństwu uczęszczającym do Przedszkoli Promyk.

 5. Rodzice kandydatów do klas 1 mają obowiązek przedstawić informację o gotowości szkolnej przygotowaną przez placówkę w której dziecko realizuje roczne przygotowanie do obowiązku szkolnego.

 6. Decyzję o przyjęciu dziecka do szkoły podejmuje dyrektor placówki.

 7. Przyjęcie dziecka do szkoły następuje po złożeniu wniosku o wpisanie na listę uczniów szkoły oraz zaakceptowaniu warunków płatności.
             

Cieszymy się, że są Państwo zainteresowani naszą szkołą. Poniżej kilka filmów z udziałem naszych fantastycznych uczniów. Opowiadają oni o pasjach, które mogą rozwijać w naszej szkole.

Muzyka

Język

Sport

Pasje

 

Zapraszamy do naszej szkoły! Chętnie pokażemy więcej :)

Zgłaszam się