...

Archiwum 2014/15

W maju odbyły się kolejne warsztaty w Szkole Promyk. Dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych i językowych. Rodzice mieli możliwość zwiedzenia szkoły. Ponadto, przedszkolaki Promyka zaprezentowały wszystkim przybyłym gościom swoje umiejętności taneczne, które nabywają i doskonalą z instruktorami Szkoły Tańca Astra.

5 kwietnia, gościliśmy w naszej Szkole Supernianię Dorotę Zawadzką. Pani Zawadzka podzieliła się z zebranymi Rodzicami i kadrą Promyka swoimi doświadczeniami w wychowywaniu dzieci, opowiedziała o wartościowym wychowaniu, i o tym co naprawdę ważne dla każdego Rodzica. Był również czas na zadawanie pytań i na wyczerpujące odpowiedzi. Pani Dorota została nagrodzona gromkimi brawami oraz pamiątkowym słoneczkiem – logiem naszej Szkoły. Rodzicom dziękujemy za przybycie, a pani Dorocie – za bardzo ciekawy wykład.

08.03.14r. od godz. 10.00 do 13.00 odbył się kolejny dzień otwarty naszej szkoły przy ul. Starzyńskiego! Dzieci wysłuchały mini koncertu w wykonaniu uczniów naszej Szkoły Muzycznej, obejrzały przedstawienie w języku angielskim pt. „Snow White” w wykonaniu dzieci z gr. Bystrzków Przedszkola Promyk przy ul. Grodzkiej oraz wzięły udział w warsztatach komputerowych. Rodzice wzięli natomiast udział w wykładzi dr Anny Natalii Chlebus z Instytutu Kreatywności i Edukacji Holistycznej na temat eduakcji kreatywnej.

Pierwszy dzień otwarty w naszej szkole odbył się 08.02.2014r. Na wszystkie dzieci czekały liczne atrakcje i wiele niespodzianek.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.