Założenia programowe Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk Szkoła jak Dom od wielu lat dba o Państwa pociechy, zapewniając im miejsce przyjazne zdobywaniu wiedzy i rozwojowi. Nasza placówka uzyskała wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych z uprawnieniami szkoły publicznej, prowadzonej przez Gminę Miasto Szczecin dnia 13.09.2013 r. pod numerem WOś-S.4430.611.2013r.

Misją naszej prywatnej szkoły jest wszechstronny rozwój osobowości ucznia. Zależy nam na rzetelnym przygotowaniu go do twórczego i samodzielnego życia w ciągle zmieniającym się społeczeństwie. Podstawą założeń programowych naszej placówki jest nauka języków obcych (język angielski oraz niemiecki), a także wiele zajęć ruchowych. Staramy się dywersyfikować naszą ofertę, aby każde dziecko znalazło wśród niej zajęcia, które je interesują. W ten sposób jesteśmy w stanie w pełni rozwijać zainteresowania oraz talenty naszych podopiecznych.

Kontynuacja programu Przedszkoli Promyk

Nasza szkoła podstawowa jest kontynuacją programu wychowawczo-dydaktycznego przedszkoli oraz żłobków Promyk. Naukę języków oraz obycia z muzyką zaczynamy wśród naszych podopiecznych już od najmłodszych lat. Zdajemy sobie sprawę, że jest to doskonały wiek u dzieci do przyswajania takich umiejętności i pozwoli im to wykorzystać je w pełni w późniejszym życiu. Dla Państwa wygody otworzyliśmy aż cztery lokalizacje naszych przedszkoli.

W skład naszych placówek wchodzi również Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia Muzyczny Promyk oraz Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Promyk. Wszystkie nasze placówki wyróżniają doskonałe warunki do rozwoju, a także niezwykle bogata oferta zajęć dodatkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych szkół oraz przedszkoli.
Założycielem Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom i jednocześnie jej dyrektorem jest Helena Grzywacz, dyrektor i właściciel Przedszkoli Promyk. Pod jej okiem działa kadra wysoko wykwalifikowanych pedagogów, którzy podchodzą do swojej pracy z wielką pasją.

DSC_3725.jpg