Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk

Nasz zespół pedagogiczny to wysoko wykwalifikowani nauczyciele, ceniący kreatywność, profesjonalizm, zaangażowanie na rzecz rozwoju dzieci i szkoły. Są oni przygotowani do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a ich wyposażenie w najnowszą wiedzę merytoryczną i metodyczną zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju.

Zespół naszej prywatnej szkoły podstawowej tworzą pedagodzy z pasją, systematycznie podnoszący swoje kompetencje zawodowe. Nowoczesne metody nauczania w połączeniu z doświadczeniem nauczycieli mają na celu wyposażenie naszych uczniów w dobre wszechstronne wykształcenie uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoły jak Dom.

Przewiduje się kontynuację nauczania dzieci w klasach 1-3 przez nauczycieli prowadzących grupy przedszkolne i zerówki w Przedszkolach Niepublicznych Promyk. Nauczyciele Przedszkoli Promyk posiadają kwalifikacje do nauczania w klasach tzw. nauczania początkowego.

18.S.Baldzinska.png3.Z.Slusarczyk.png11.A.Guzierowicz.png5.A.Cichocka.png19.K.Grzywacz.png1.A.Szpakowski.png4.P.Osuchowski.png17.D.Szastaj.png23.Ma.Dul.png20.M.Slupna.png12.D.Murska.png9.P.Kusztykiewicz.png13.A.Kotwica.png10.R.Pulka.png6.E.Klos.png21.Em.Jozkowska.png22.Katarzyna.Kanclerz.png7.G.Lesniewska.png20.Ag.Strycharczyk.png21.K.Taracinska.png19.Ag.Iskra.png

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+