Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk

Zespół naszych nauczycieli to wysoko wykwalifikowani pedagodzy. Cenią oni sobie kreatywność i profesjonalizm, a także duże zaangażowanie na rzecz rozwoju dzieci i szkoły. Co więcej, są oni przygotowani do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Odpowiednie warunki do rozwoju podopiecznych gwarantuje również najnowsza wiedza merytoryczna i metodyczna wszystkich naszych nauczycieli. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy doświadczały przyjaznej atmosfery w naszej placówce, a także wynosiły z niej cenne doświadczenia oraz wiedzę.

Pedagodzy z pasją

Zespół naszej prywatnej szkoły podstawowej tworzą wyłącznie doświadczeni pedagodzy z pasją, którzy systematycznie podnoszą swoje kompetencje zawodowe. W naszej placówce korzystamy z nowoczesnych, sprawdzonych metod nauczania, które charakteryzują się rewelacyjnymi efektami. Takie metody w połączeniu z bogatym doświadczeniem nauczycieli mają na celu zagwarantować naszym uczniom wszechstronne wykształcenie oraz wiele możliwości do rozwoju pasji.

Przewidujemy kontynuację nauczania dzieci w klasach 1-3 przez nauczycieli prowadzących grupy przedszkolne i zerówki w Przedszkolach Niepublicznych Promyk. Pedagodzy z naszych przedszkoli posiadają bowiem odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia do prowadzenia tzw. nauczania początkowego. Dzięki temu Państwa dzieci są pod dobrą, zaufaną opieką przez wszystkie lata swojej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Zapraszamy do obejrzenia naszej poniższej galerii i do poznania naszych nauczycieli! W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących kadry naszej szkoły lub proponowanej oferty zajęć zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy Państwu dodatkowych informacji, a także odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Nasi nauczyciele - kliknij!

20.M.Slupna.png19.K.Grzywacz.png1.A.Szpakowski.png7.G.Lesniewska.png11.A.Guzierowicz.png21.K.Taracinska.png20.Ag.Strycharczyk.png10.R.Pulka.png18.S.Baldzinska.png5.A.Cichocka.png6.E.Klos.png19.Ag.Iskra.png