Program Addvantage - Preparation Centre

Preparation Centre Logo

 

logo addvantageJesteśmy objęci programem partnerskim British Council dla szkół, centrów językowych i uczelni wyższych. Przygotowujemy i rejestrujemy kandydatów na egzaminy Cambridge.

We wrześniu 2018r. nasza szkoła uzyskała tytuł Cambridge Preparation Centre. Preparation Centre to szkoła, która systematycznie przygotowuje i zgłasza swoich uczniów na egzaminy Cambridge.

 

Uczniowie Szkół Promyk mają możliwość przystępowania do egzminów Cambridge w szkolnych klasach lekcyjnych. Każdego roku, w czerwcu, organizujemy sesje zamknięte specjalnie dla naszych uczniów. 

Nasi najamłodsi uczniowie przystępują do egzaminów Cambridge English: Young Lerners. Tworzą one serię motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe uczniów, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Starters, Movers i Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

Są to testy językowe, których celem jest pokazanie najmłodszym kandydatom, co już potrafią w języku angielskim. Każde dziecko biorące udział w danym poziomie testu ma szansę zdobycia tzw. tarcz, których dana liczba podana jest na certyfikacie i w bardzo przyjazny dla dziecka sposób pokazuje uzyskaną ocenę.

Nasi uczniowie w czasie lekcji języka angielskiego realizują podstawę programową poszerzoną o program przygotowujący ich do egzaminów Cambridge. Systematyczność oraz wysoki poziom codziennych lekcji języka angielskiego w szkole, pozwalają osiągać naszym uczniom bardzo wysokie noty na testach Cambridge. Każdego roku, możemy się pochwalić grupą uczniów, którzy uzyskują 100% z tych egzaminów.

Dodatkowe informacje oraz materiały dla Rodziców zainteresowanych egzaminami Cambridge YLE - kliknij!

Odsłony: 2559