Niepubliczna Szkoła Podstawowa

"Promyk Szkoła jak Dom"

Jednym z głównych zadań naszej prywatnej szkoły podstawowej jest wszechstronne wykształcenie podopiecznych oraz przekazanie im wiedzy teoretycznej, jak również umiejętności praktycznych, które pozwolą im wkroczyć w dalsze etapy edukacji.

Pragniemy, by dzieci uczęszczające do naszej szkoły potrafiły posługiwać się zdobytą wiedzą, umiejętnie wykorzystując ją w codziennych sytuacjach.

Wiemy jak ważny jest rozwój osobowości dziecka na etapie kształcenia wczesnoszkolnego. Dlatego też dużą rolę przywiązujemy do zajęć kształtujących samodzielne i twórcze, kreatywne myślenie. Podopiecznym zapewniamy warunki do wszechstronnego rozwoju ich umiejętności i talentów.

Kształtujemy również umiejętności komunikacyjne w ramach zajęć językowych. Codzienne zajęcia z języka angielskiego oraz lekcje języka niemieckiego odbywające się dwa razy w tygodniu w naszej szkole pomogą dziecku w zdobyciu kompetencji językowych i komunikacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoła jak Dom w Szczecinie.