Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk

Nasz zespół pedagogiczny to wysoko wykwalifikowani nauczyciele, ceniący kreatywność, profesjonalizm, zaangażowanie na rzecz rozwoju dzieci i szkoły. Są oni przygotowani do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, a ich wyposażenie w najnowszą wiedzę merytoryczną i metodyczną zapewnia dzieciom odpowiednie warunki do rozwoju.

Zespół naszej prywatnej szkoły podstawowej tworzą pedagodzy z pasją, systematycznie podnoszący swoje kompetencje zawodowe. Nowoczesne metody nauczania w połączeniu z doświadczeniem nauczycieli mają na celu wyposażenie naszych uczniów w dobre wszechstronne wykształcenie uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk Szkoły jak Dom.

Przewiduje się kontynuację nauczania dzieci w klasach 1-3 przez nauczycieli prowadzących grupy przedszkolne i zerówki w Przedszkolach Niepublicznych Promyk. Nauczyciele Przedszkoli Promyk posiadają kwalifikacje do nauczania w klasach tzw. nauczania początkowego.