Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk

Nasi nauczyciele to zespół wysoko wykwalifikowanych pedagogów, którzy kładą duży nacisk na kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie w rozwój naszych podopiecznych i ich umiejętności.

Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Promyk

Zespół naszych nauczycieli to wysoko wykwalifikowani pedagodzy. Cenią oni sobie kreatywność i profesjonalizm, a także duże zaangażowanie na rzecz rozwoju dzieci i szkoły. Co więcej, są oni przygotowani do pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Odpowiednie warunki do rozwoju podopiecznych gwarantuje również najnowsza wiedza merytoryczna i metodyczna wszystkich naszych nauczycieli. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy doświadczały przyjaznej atmosfery w naszej placówce, a także wynosiły z niej cenne doświadczenia oraz wiedzę.

OFERTA

Pedagodzy z pasją

Zapraszamy do obejrzenia naszej poniższej i galerii

Poznajcie bliżej niesamowitych nauczycieli, którzy tworzą naszą szkołę. To oni stanowią serce naszej placówki, przynosząc ze sobą wiedzę, pasję i zaangażowanie do pracy z uczniami. W codziennej pracy towarzyszy im szeroki uśmiech na twarzy i radość z kształcenia młodych umysłów. Zresztą, doskonale widać to na zdjęciach!

PLAYLISTA

Nasza Kadra

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum et placerat libero. Ut congue lacus nec leo pulvinar tincidunt. Donec vitae orci in leo iaculis varius vel et nibh.