Szkoła Podstawowa Promyk

Angielski codziennie

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych małych dzieci. Uczymy w myśl zasady ‘They think they are playing, while we know they are learning’ ( "Dzieci myślą, że się bawią, podczas gdy my wiemy, że się uczą").

Przedszkola i Szkoły Promyk nawiązały współpracę z Cambridge English Language Assessment. Aby sprawdzić rzeczywisty postęp oraz zwiększyć chęć dzieci do nauki, przygotowujemy Państwa dzieci i dajemy im możliwość uzyskania międzynarodowego certyfikatu językowego tworzonego przez Uniwersytet w Cambridge.

Cambridge Young Learners English Test (YLE)  ma na celu wzmocnienie wiary dziecka we własne siły co z pewnością pozytywnie wpłynie na jego rozwój edukacyjny w przyszłości. W Szkole Podstawowej Promyk szkoła jak Dom, na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej, dzieci uzyskują certyfikat YLE Starters, na poziomie czwartej klasy YLE Movers, a na poziomie szóstej klasy YLE Flyers.

Dowiedz się więcej o egzaminach YLE. Kliknij tutaj!